Тюнінг гальм

Гальмівна система автомобіля — одна із найголовніших систем автомобіля, яка призначена для зниження швидкості руху автомобіля, його зупинки та утримання на місці при стоянці. Щоб покращити характеристики гальмування можна замінивши гальмівні диски та колодки на більш продуктивні й дорогі, але це тільки +10% ефективності. Закони фізики ніхто не відміняв, тому для кращих результатів та меньшого гальмівного шляху необхідно збільшувати площину гальмівних поверхонь, змінюючи гальмівні супорти та диски на більші за гальмівною площею. Також не забуваємо про армовані гальмівні шланги, котрі не роздуваються і педаль гальм стає більш чіткою та інформативною. Тюнінг гальмівної системи необхідний при збільшенні потужності автомобіля. Для прикладу Mitsubishi Lancer Evolution X (280к.с.) з заводу обладнано гальмівною системою Brembo (передня вісь 4 поршнева, зад 2 поршнева), але в ралійних та кільцевих перегонах гонщики використовують значно більші гальмівні системи (6 поршневу зпереду та 4 поршневу ззаду).

Ми являємось предаставиками таких провідних компаній як: Brembo, Rotora, Stoptech, Wilwood, AP-racing. Найбільш поширеною тюнінговою гальмівною системою є 4-ох поршнева система, яку встановлюють на передню вісь автомобіля. Система комплектується збірними або цільними перфорованими гальмівними дисками, в комплект входять армовані гальмівні шланги. На спортивні автомобілі ми встановлюємо 6 поршневі супорти на передню вісь і 4 поршневі менші на задню вісь. Також для ралійних та дріфтових автомобілів ми встановлюємо гідравлічне ручне гальмо (ручнік). На всі автомобілі більше 300 к.с. ми стараємось встановлювати збільшені гальмівні системи для безпеки руху та досягнення кращих спортивних результатів. Будь-яка тюнінгова збільшена гальмівна систмема має більший срок служби від заводської та придатна для повсякденної їзди.


ajax
ajax

продуктивність & тюнінг, технічний тюнінг, турбоінженірінг, спортивні авто, про нас, преса про нас, наша станція, наш магазин, наші гонки, проекти, бренди, форум, контакти