Драг рейсинг

Драг-рейсінг - автомобільні перегони, спринтерський заїзд на дистанцію в 402 метра (1/4 милі). По суті драг-рейсінг, є перегонами на прискорення, що проводяться на прямій трасі. Для цього виду змагань найважливіше це правильно підготовлений автомобіль. Особливу популярність перегони цього типу здобули в США, де вони проводяться вже більше півстоліття. Змагання із дрег-рейсінгу можуть проводитися практично на будь-якому виді транспорту, однак для професійних заїздів будуються спеціальні автомобілі, іменовані дрегстерами. Наша компанія має великий доствід в створенні таких автомобілів.

Для створення автомобіля для перегонах в драг рейсінгу перш за все найважливіше це потужність двигуна. Головною задачею тюнінгових ательє це максимально підняти потужніть двигуна та реалізувати цю потужність на колесах. В передньопривідних та задньопривідних автомобілях це зробити набагато важче, тому використовують спеціальні шини - драгові сліки. Це покришки котрі розігрівають на старті перед заїздом і котрі приклеються до асфальтового покриття, тим самим не даючи ведучій осі пробуксовувати. В повнопривідних автомобілях також використовують сліки - але це вже на надпотужних автомобілях, котрі здатні пробуксовувати всіма 4-ма колесами. Багато драгових автомобілів остащені перманентрими системами - вприск азоту в камери згорання. Для турбованих драгових автомобілів притаманно використання водометанольного охолодження камер згорання.

ajax
ajax

продуктивність & тюнінг, технічний тюнінг, турбоінженірінг, спортивні авто, про нас, преса про нас, наша станція, наш магазин, наші гонки, проекти, бренди, форум, контакти