Дріфт

Автомобільний спорт, що характеризується проходженням поворотів з навмисним зривом задньої осі і прохід у керованому заносі на максимально можливій для утримання на трасі кута швидкості, що вимагають від автомобіля спеціального налаштування підвіски, досткого кузова та потужного тяговитого двигуна. У більшості випадків використання такого заносу є не найшвидшим способом проходження поворотів, але досить ефектним і видовищним, завдяки чому змагання з цього виду автоспорту приваблюють багато глядачів. Наша компанія вже побудувала декілька автомобілів для дріфту.

Для підготовки дріфтового автомобіля - необхідно тюнінгувати не тільки двигун - а і кузов, і підвіску, трансмісію, електроніку. Дріфтовий автомобіль повинен мати потужність як мінімум з розрахунку 250 к.с. на тону ваги. Дріфткар повинен бути забезпеченим охолоджувальною системою масла двигуна (в ідеалі дріфтовий піддон) для постійного утримання рівня масла перед маслозабірником. Для отримання результатів та видовищності дрифтингу - автомобіль зобов'язаний мати спеціальну підготовку підвіски: гвинтова систмема амортизаторів з короткоходними пружинами, видозмінена система рульового управління (додатковий виворіт коліс), регулюємі ричаги задньої та передньої підвіски (для можливості зміни розвалу осей), розпорки кузовкні передня та задня, нижній підрамник (в ідеалі roll cage - клітка в салон), в трансмісії обов'язково витривале зчеплення, диференціал пониженого тертя в задній редуктор (LSD), можливо спортивну головну пару більш тяговиту.


ajax
ajax

продуктивність & тюнінг, технічний тюнінг, турбоінженірінг, спортивні авто, про нас, преса про нас, наша станція, наш магазин, наші гонки, проекти, бренди, форум, контакти