Видалення вмятин без фарбування авто ASO-Lviv

Пишемо / Читаємо / Ділимось досвідом

Модератори: GT, Garin, ГОНСЧЕГ

Аватар користувача
Andre
турбоджидай
Повідомлень: 1767
З нами з: 29 жовтня 2006, 03:19
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Видалення вмятин без фарбування авто ASO-Lviv

Непрочитане повідомлення Andre » 28 вересня 2010, 14:10

Детальніше тут:

http://aso-lviv.com.ua

Видалення вм'ятин

Видалення вм`ятин без фарбування (Paintless Dent Repair) – технологія розроблена близько двох десятиріч тому спеціалістами компанії «Mercedes-Benz». В цей час вона використовувалась для усунення дефектів кузова, отриманих при необережному поводженні під час складання автомобілів чи проведенні передпродажної підготовки в автосалоні. В подальшому, широке розповсюдження ця технологія отримала в США, звідки і прийшла до нас.

Ремонт за технологією PDR користується дуже великою популярністю у всьому світі і на це є вагомі причини, а саме:
Збереження заводського лакофарбового покриття.
Навіщо Вам перефарбовувати автомобіль, якщо є гідна тому альтернатива. Адже всі, хто вже стикався з традиційним методом малярських робіт знають, що 100% гарантії попадання нової фарби в колір кузова ніколи не дають навіть досвідчені майстри Ремонт вм'ятин без фарбування зберігає цілісність заводської фарби і, найголовніше, ринкову вартість Вашого автомобіля. Не можна не враховувати той факт, що пофарбувавши навіть одну деталь, автомобіль потрапляє в розряд перефарбованих, що значно знижує ринкову вартість Вашого автомобіля під час продажу.

Значна економія Вашого часу та грошей.
Ремонт вм’ятини проходить локально та в 90% випадків без зняття деталі з кузова чи дверних карт (обшивки). На видалення однієї вм’ятини витрачається від 15 хв. до 1,5 год. Саме тому Вам більше не потрібно залишати авто на декілька днів на автосервісі. Вартість ремонту по технології PDR залежить від кількості та розміру дефектів, від їх місця знаходження та доступу до них, але, як правило, є на 50-70 % меншою, ніж вартість ремонту традиційним методом.

Також варто зазначити, що навіть якщо на місці дефекту лакофарбове покриття є сильно пошкоджене, то використання технології PDR дозволить здійснити подальше фарбування більш якісно та з мінімальним використанням шпаклівки, а у випадках незначного пошкодження – на допомогу прийдуть наші спеціалісти з автополірування.

Зображення

Зображення

0677280582 Богдан
MSI 3000GT VR4 700HP

Зображення
麻生-モータースポーツ

Відповісти