Nissan S14a SR20DET Drift

Клуб власників автомобілів NISSAN
200SX / 300ZX / Z350 / Skyline

Модератори: Japanese, elllen

Аватар користувача
vovapsix
дріфтун
Повідомлень: 25
З нами з: 29 квітня 2008, 02:46
Звідки: Colchester (UK) / L'viv (UA)

Непрочитане повідомлення vovapsix » 09 травня 2008, 02:54

Andre писав:
vovapsix писав: Передняя подвеска Каяба AGX Регулируемая по жесткости , передние пружины H&R занижение 35мм,
Для дріфту вони не годяться, треба ставити TEIN.
vovapsix писав: передние розтяжки на ШС JIC.
Можна залишинти.
vovapsix писав: Заднияя подвеска Каяба не регулируемая по жесткости пружины FK занижение 40 мм,
викинути
vovapsix писав: дальше блоу офф греди тайп РС, турботаймер арехи!
можна залишти


П.С. Я знаю попереднього власників - Ваня Пуха, а потім Женю.
Останній доречі продавав її на моєму сайті:

http://www.aso-motorsport.com/forum/viewtopic.php?t=390
Ja vzagali pobachuv mashuny cjy mashuny vpershe na www.drift.com.ua Ale v mene odne putannja na raxynok koiloveriv. Chu mowluvo postavutu taki jaki prudatni do ryxy po dorogam L'vova i dlja drifty. Chu mowluvo je taki v jakux mjagkist6 mowna nastrojitu??? Ja prosto v shoci dorechi vsi skawem tak ljydu z Ykrajinu jaki zajmajyt6sja tuningom znajyt6 jakumos6 chunom odnum odnogo, ce vu na zmagannjax poznajomulus6 chu de, meni prosto cikavo.
NISSAN Silvia S14

Аватар користувача
Andre
турбоджидай
Повідомлень: 1767
З нами з: 29 жовтня 2006, 03:19
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Andre » 09 травня 2008, 07:21

Так вже сталося, що знаємо один одного, мене багато хто знає ;)

Щодо підвіски то коли ти купиш TEIN Super Drift, можна докупити електронне управління, тобто щоб з салону ти міг на компютері регулювати собі висоту і жосткість, не виходячі з машини, досить прикольна фіча.

А якщо чесно то для Львова підвіски не існує ;)
Так уже сталося, але на койловерах можна їздити по Льову, єдину, що бажано для дріфту мати іншу пару дисків з дріфтовою низькопрофільною резиною, котрі накачені на 2,5-3 бара. А так по місту купити собі 16-17-ку більш високопрофільну і накачувати 2 бара - тоді зможеш нормально собі кататися.
MSI 3000GT VR4 700HP

Зображення
麻生-モータースポーツ

Аватар користувача
vovapsix
дріфтун
Повідомлень: 25
З нами з: 29 квітня 2008, 02:46
Звідки: Colchester (UK) / L'viv (UA)

Непрочитане повідомлення vovapsix » 09 травня 2008, 14:48

Andre писав:Так вже сталося, що знаємо один одного, мене багато хто знає ;)

Щодо підвіски то коли ти купиш TEIN Super Drift, можна докупити електронне управління, тобто щоб з салону ти міг на компютері регулювати собі висоту і жосткість, не виходячі з машини, досить прикольна фіча.

А якщо чесно то для Львова підвіски не існує ;)
Так уже сталося, але на койловерах можна їздити по Льову, єдину, що бажано для дріфту мати іншу пару дисків з дріфтовою низькопрофільною резиною, котрі накачені на 2,5-3 бара. А так по місту купити собі 16-17-ку більш високопрофільну і накачувати 2 бара - тоді зможеш нормально собі кататися.
Ny slava bogy bo meni nijak ne moglu skazatu chu teke mowluvpo v nas zrobutu vzagali chu ni i na mashuni zaraz po brykivci vzagali nereal6no jixatu, po jamam shche normal6no, bo kolu topush pedal6 gazy mashuna prosto letut6 nad numu a os6 odun raz na gorb najixav 180km/god i ja i mij znajomuj vzletitlu v povitrja vsereduni mashunu vpruncupi tak samo jak i sama mashuna =) i ce bylo na trasi. Mene vzagali narod vidmovljav vid mashunu i odna z pruchun byla jakraz tverda pidvisca dlja jizdu po L'vovy, ny tu vpruncupi sam znajesh dorogu L'vivs'ki. I tak ja vwe dymav nad ruzunojy ale xiba driftova nuz6koprofil6na ruzuna ne sturajet6sja shvudko, bo meni Wenja raduv shche 16 dusku jakis6 kyputu dlja drifty shchob deshevshe bylo rezuny kypljatu dlja trenirovok.
NISSAN Silvia S14

Аватар користувача
JiMi
дріфтун
Повідомлень: 105
З нами з: 19 січня 2007, 04:26
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення JiMi » 12 травня 2008, 01:29

Диски я тоже думаю 16, только обязательно ковку!
Во первых легче будет уходить в занос, во вторых больше резины, 17-ки всегда не хватает, дифицит.
Стойки надо менять полюбому, именно из-за этого

Зображення
Зображення

Видишь какие крены у Пуха, с этим надо что то делать, будет разворачивать на 180
Зображення

Аватар користувача
vovapsix
дріфтун
Повідомлень: 25
З нами з: 29 квітня 2008, 02:46
Звідки: Colchester (UK) / L'viv (UA)

Непрочитане повідомлення vovapsix » 12 травня 2008, 04:32

A prubluzno xtos6 mowe meni skazatu skil6ku shche prujdet6sja potratutu shchob dovestu do rozymy cjy mahunky bez togo shcho ja vwe prudbav? I skil6ku prubluzno byde koshtyvatu ystanovka korobku i vs6ogo inshogo? Prosto interesno na skil6ku ja zmowy prosynytus6 z mashunojy za lito z tochku zory finansiv.
NISSAN Silvia S14

Аватар користувача
Andre
турбоджидай
Повідомлень: 1767
З нами з: 29 жовтня 2006, 03:19
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Andre » 12 травня 2008, 09:34

vovapsix писав:A prubluzno xtos6 mowe meni skazatu skil6ku shche prujdet6sja potratutu shchob dovestu do rozymy cjy mahunky bez togo shcho ja vwe prudbav? I skil6ku prubluzno byde koshtyvatu ystanovka korobku i vs6ogo inshogo? Prosto interesno na skil6ku ja zmowy prosynytus6 z mashunojy za lito z tochku zory finansiv.
Установка мех. кпп (при наявності всіх запчастин) ~ 500$

Щоб зробити стейдж 1 ~ 8000-10000$
MSI 3000GT VR4 700HP

Зображення
麻生-モータースポーツ

Аватар користувача
Andre
турбоджидай
Повідомлень: 1767
З нами з: 29 жовтня 2006, 03:19
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Andre » 12 травня 2008, 09:36

ЛЁwА писав:Диски я тоже думаю 16, только обязательно ковку!
Во первых легче будет уходить в занос, во вторых больше резины, 17-ки всегда не хватает, дифицит.
Стойки надо менять полюбому, именно из-за этого

Зображення
Зображення

Видишь какие крены у Пуха, с этим надо что то делать, будет разворачивать на 180
1. Постав людський аватар.
2. фотки не грузяться твої!
MSI 3000GT VR4 700HP

Зображення
麻生-モータースポーツ

Аватар користувача
43RTG_alakS
пачотний ветеран
Повідомлень: 173
З нами з: 21 лютого 2007, 01:58
Звідки: Dortmund / Чернигов

Непрочитане повідомлення 43RTG_alakS » 12 травня 2008, 10:42

Andre писав: Щоб зробити стейдж 1 ~ 8000-10000$
Это только тюнинговые части или с работой ??? :wink:
Nissan Skyline GT-R 34
---------------------------------
powered by ASO-motorsport

Аватар користувача
vovapsix
дріфтун
Повідомлень: 25
З нами з: 29 квітня 2008, 02:46
Звідки: Colchester (UK) / L'viv (UA)

Re: Nissan S14a SR20DET Drift

Непрочитане повідомлення vovapsix » 24 травня 2008, 20:37

I tak vsi zapchastunu dostavleni krim tryb i interkolera, dymajy poku shche v Angliji zamovljy sobi klasni trybu Samco =) jakshcho vujde. Teper take putannja a chu potribno stavutu skawem masljanuj intercooler abo minjatu radiator, bo dejaki radjat6 cherez te shcho motor litom byde peregrivatus6? A ishche odne rylevy rejky treba takow minjatu, ny prunajmni tak Denis (poperednuj vlasnuk) skazav. Skoro prujidy dodomy na pochatky chervnja chusla desjatogo mowe ranishe ja vwe bydy y L'vovi. Mexanika vwe chekaje mene tam =) dlja peresadku. Nadijys6 mashuna do kincja lita byde z povnum stage 1. Potribno vse splanyvatu i postaratus6 zamovutu tuning ves6 razom shchob mowna bylo vse vstanovutu i nastrojitu bez zatrumok.
NISSAN Silvia S14

Аватар користувача
vovapsix
дріфтун
Повідомлень: 25
З нами з: 29 квітня 2008, 02:46
Звідки: Colchester (UK) / L'viv (UA)

Re: Nissan S14a SR20DET Drift

Непрочитане повідомлення vovapsix » 24 травня 2008, 20:48

Dorechi Adnij tu ne mowesh poduvutus6 na fotografiji mexanichnoji korobku peredach jaky ja kypuv i chu vse v komplekti je shcho potribno dlja zaminu. Mowna jakos6 tobi skunytu ci fotku shchob tu poduvuvsja chu vse v porjadi? Ja vwe vidpravljav tobi jix na dva emaila jak i na toj shcho na websajti vkazanuj tak i na toj shcho v ICQ napusanuj v tebe. Vidpushu jak til6ku jix pobachush. Djakyjy
NISSAN Silvia S14

Відповісти