Тюнінг підвіски

Межі досконалості підвіски, напевно, не існує, але обов'язково при зібльшенні потужності автомобіля необхідно думати про покращення підвіски. Щоб покращити зчеплення автомобіля з дорожнім покриттям, недостатньо просто поміняти шини чи збільшити діаметр коліс. В підвісці кожного автомобіля є багато вузлів та складових, котрі можна модифікувати та вдосконалювати. Амортизатори, пружини, стабілізатори, різноманітні кузовні розпорки. Найпоширинішим видом тюнінгу підвіски є заниження авто за допомогою занижених жосткіших пружин. При цьому автомобіль отримує занижений центр ваги та більш короткий хід підвіски, що покращує керованість. Наступний вид - це заміна стандартих амортизаторів з пружинами на регульовану гвинтову підвіску з регулюванням по кліренсу та жорсткості. Для підсилення кузова використовують різноманітні кузовні розпорки та додаткові підрамники.

Ми перепробували багато різних гвинтових підвісок: японські, американські, європейські - та зупинили нашу рекомендацію і вибір на німецькій фірмі KW - яку представляємо в Україні. Інженери KW розробляють прекрасну якісну підвіску навіть у своїй самій базовій комплектації. Щоб дати стовідсоткову гарантію якості, надійності своєї продукції, щоб гарантувати ідеальність настройки підвіски з виробництва, інженери KW тестують кожен розроблюваний комплект на своєму високо-технологічному випробувальному стенді, проводять активне тестування на легендарній гоночній трасі Нюрбургрінг (Nurburgring Nordschleife) і звичайно тестують підвіску на звичайних дорогах Німеччини, на швидкісних автобанах і на звивистих заміських дорогах з покриттям абсолютно різного складу і якості. Комплекти гвинтової підвіски KW Variant 3 "inox-line" (KW Variant 3 "inox-line") - це один з топових продуктів серед усіх пропозицій з тюнінгу підвіски автомобілів, які є на ринку. На своїй техніці гвинтову підвіску KW використовують такі виробники як Alpina, MTM, Manthey, Oettinger і багато інших компаній, довіряючи KW, покладаючись на досвід інженерів, знаючи про якість і довговічності продукції KW. Наша компанія встановила більше 10 таких підвісок.


ajax
ajax

продуктивність & тюнінг, технічний тюнінг, турбоінженірінг, спортивні авто, про нас, преса про нас, наша станція, наш магазин, наші гонки, проекти, бренди, форум, контакти