Про нас

про нас Компанія "ASO-motorsport"® заснована в 2000 році у Львові в Україні. Основним напрямком нашої роботи є технічний автомобільний тюнінг. Ми серйозно відносимося до того чим займаємося. Добре спроектований тюнінговий автомобіль повинен бути не тільки функціональним та надійним, а й приносити максимальне задоволення для свого власника - це являється для нас першочерговим завданням. Наша компанія проектує та будує автомобілі, які не залишать Вас байдужими, знаходячи індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми не боїмось братись за утопічні проекти і зможемо реалізувати будь-які Ваші задумки. Ми одні з перших в Україні почали турбувати атмосферні автомобілі, додаючи їм в два рази більше потужності від номінальної.

Досягнення

про нас Наша компанія провела серйозний технічний тюнінг більше 30-ти різних автомобілів. За ці роки - ми здобули великий досвід у побудові спортивних автомобілів, переобладнання стандартних автомобілів, турбування бензинових атмосферних двигунів, створення безпрецендентних драгових авто, покращення гальмівних систем у броньованих автомобілях, доставці та встановленню різноманітних тюнінгових деталей та комплектуючих. Наші автомобілі приймали участь в різних спортивних змаганнях в Україні та Європі. На сьогоднішній день ми обслуговуємо тюнінгові автомобілі з багатьох країн Європи (Польша, Чехія, Словаччина, Угорщина, Білорусь, Росія, Україна). Запрошуємо і Вас до співпраці - звертайтесь! Будь-які Ваші мрії та побажання у Вашому авто, ми втілимо у життя!
ajax
ajax

продуктивність & тюнінг, технічний тюнінг, турбоінженірінг, спортивні авто, про нас, преса про нас, наша станція, наш магазин, наші гонки, проекти, бренди, форум, контакти