Драг рейсинг

драг рейсинг Драг-рейсінг - автомобільні перегони, спринтерський заїзд на дистанцію в 402 метра (1/4 милі). По суті драг-рейсінг, є перегонами на прискорення, що проводяться на прямій трасі. Для цього виду змагань найважливіше це правильно підготовлений автомобіль. Особливу популярність перегони цього типу здобули в США, де вони проводяться вже більше півстоліття. Змагання із дрег-рейсінгу можуть проводитися практично на будь-якому виді транспорту, однак для професійних заїздів будуються спеціальні автомобілі, іменовані дрегстерами. Наша компанія має великий доствід в створенні таких авто.

Дріфт

дріфт Автоспорт, що характеризується проходженням поворотів з навмисним зривом задньої осі і прохід у керованому заносі на максимально можливій для утримання на трасі кута швидкості, що вимагають від автомобіля спеціального налаштування підвіски, досткого кузова та потужного тяговитого двигуна. У більшості випадків використання такого заносу є не найшвидшим способом проходження поворотів, але досить ефектним і видовищним, завдяки чому змагання з цього виду автоспорту приваблюють багато глядачів. Наша компанія вже побудувала декілька автомобілів для дріфту.

Кільцеві перегони

кільцеві перегони Змагання, що відбуваються на закритій кільцевій трасі між двома або більшою кількістю автомобілів, які змагаються одночасно на одній трасі та в якому швидкість або дистанція, яка пройдена за вказаний час, є визначальним фактором. Ми створюємо такі авто для кільцевих перегонів та time attack. Кільцеві перегони це змагання на автомобілях, які відбуваються на трасах з твердим (асфальт) покриттям. Мета змагання — пройти певну кількість кіл траси за якомога коротший час або якнайбільшу кількість кіл за визначений на перегони час. В світі зараз є дуже популярним цей вид змагань, багато треків надають право брати участь в любительських чемпіонатах на приватних автомобілях. Ми також можемо підготувати Ваш автомобіль то такого типу змагань.

Ралі

ралі Ралі (від англ. rally) — автоспортивне змагання, суть якого полягає на тому, щоб проїхати на спеціально підготованому для цього автомобілі спеціально визначеною організатором змагання трасою у заздалегідь визначений термін та/або у найкоротший час від місця старту до місця фінішу. В ралі використовуються переважно серійні легкові автомобілі з деякими конструктивними змінами. Ралійні автомобілі поділяються на класи та групи в залежності від конструктивних особливостей (тип приводу, потужність двигуна та ін.). Класифікація ралійних автомобілів затверджується FIA, однак національні федерації мають право для своїх першостей вводити додаткові класи.

ajax
ajax

продуктивність & тюнінг, технічний тюнінг, турбоінженірінг, спортивні авто, про нас, преса про нас, наша станція, наш магазин, наші гонки, проекти, бренди, форум, контакти