Наша станція

наш станція На даний час якісний ремонт автомобілів не можливо виконати без наявності професійного обладнання та інструменту. Наше СТО забезпечене цими складовими відомих світових лідерів - ROTARY, AGM, Hazet, Snap-on. При використанні спеціалізованих інструментів ремонт автомобілів та проходить згідно технічних вимог та вимог виробників авто. Наявність токарного та фрезерного обладнання надає змогу виконати будь-які роботи з відновлення дателей автомобіля, створення нових деталей тощо. Окремий вид діальності - обслуговування та ремон спортих автомобілів. Для таких авто наш сервіс обладнаний німецьким спеціалізованим безстійковим плунжерним підйомником MAHA, з допомогою якого ми зможемо підняти будь-яке авто з низьким кліренсом. Спеціалісти нашої станції якісно встановлюють будь-які тюнінгові деталі котрі ми продаємо. Також ми проводимо технічні ремонти будь-якої складності: ремонт та обслуговування підвіски, гальмівної системи, трансімії, бензинових двинунів, діагностика та налаштування електрообладнання. Інші відділення нашої компанії займаються рихтуванням та пофарбуванням автомобілів, автомийка, хімчистка, видаленням вмятин з авто.

Моторний цех:

Наші мотористи ремонтують та обслуговують двигуни будь-якої складності, збирання двигуна на кованій поршневій групі. Ми можемо зробити капітальний ремонт двигуна та його складових. Робота з розточкою блоків та валів, професійний ремонт ГБЦ, притирання клапанів, фасок, шліфування поверхонь.

ajax
ajax

продуктивність & тюнінг, технічний тюнінг, турбоінженірінг, спортивні авто, про нас, преса про нас, наша станція, наш магазин, наші гонки, проекти, бренди, форум, контакти