Кільцеві перегони

Змагання, що відбуваються на закритій кільцевій трасі між двома або більшою кількістю автомобілів, які змагаються одночасно на одній трасі та в якому швидкість або дистанція, яка пройдена за вказаний час, є визначальним фактором. Ми створюємо такі авто для кільцевих перегонів та time attack. Кільцеві перегони це змагання на автомобілях, які відбуваються на трасах з твердим (асфальт) покриттям. Мета змагання — пройти певну кількість кіл траси за якомога коротший час або якнайбільшу кількість кіл за визначений на перегони час.

Сьогодні в багатьої європейських країнах, в США та Японії, дуже багато закритих треків - котрі є доступними для всіх автомобілів. Кожен бажаючий може приїхати на своєму автомобілі та пройти спортивний трек (кільце) багато разів. Цей вид спорту допомагає розвивати водійські навички в екстренних ситуація, допомагає оволодіти своїм автомобілем на всі 100% - відчути свій автомобіль на максимальноможливій швидкості, в поворотах та при гальмуванні. Дуже популярномими стали так звані (Time atack) де учасники змагаються на власних автомобілях на час проходження кільця. Основними критеріями кільцевого автомобіля вважають: грамотно налаштовану підвіску, правильно підібрані шини, обгекшення автомобіля, ідеально настоєний двигун, обтічність та притискна сила авто. Все це ми можемо зробити для Вас з будь-ким Вашим авто.


ajax
ajax

продуктивність & тюнінг, технічний тюнінг, турбоінженірінг, спортивні авто, про нас, преса про нас, наша станція, наш магазин, наші гонки, проекти, бренди, форум, контакти